WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

Traverstone - Trawertyn

Autoryzowany dystrybutor firmy

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Uszczelki

 

Drzwi wyposażone w system potrójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM i centralne ze spienionego EPDM. Uszczelki zewnętrzne i wewnętrzne dostępne  w kolorach: czarnym, szarym i grafitowym. W standardzie uszczelka wypełniająca dolny rowek okuciowy.

Izolacyjność akustyczna Rw = 35-46 dB (w zależności od zastosowanych pakietów szybowych).

Okucia

 

Okucia MACO MULTI MATIV KS. Możliwość zastosowania okucia automatycznego wspomagającego domykanie uchyłu. Cztery zaczepy antywyważeniowe.

Kolorystyka

 

System dostępny w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.

Szyba

 

W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Możliwość zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K).  Maksymalna grubość szklenia do 48 mm. Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.

Profil

 

7-komorowe profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A, o szerokości zabudowy 82 mm.W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych. Wzmocnienie ramy - stalowe pełne (zamknięte). Zaczepy antywyważeniowe przykręcone do stali. W przypadku skrzydła wzmocnienie w kształcie „ceownika”.

Systemy tarasowe Iglo Energy PSK - to eleganckie i trwałe drzwi uchylno-przesuwne w technologii PCV, które są  świetnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń, ponieważ nie zajmują powierzchni użytkowej przy ich otwieraniu na taras lub balkon. Duże powierzchnie szklenia zapewniają większą ilość światła w pomieszczeniu. Oszczędność energii, zapewniono dzięki optymalnej budowie profilu ze specjalnie zaprojektowanym systemem uszczelnienia EPDM oraz pakietem szybowym o niskich współczynnikach przenikania ciepła. Nowoczesny design uzyskano dzięki smukłemu i zaokrąglonemu kształtowi profili. Wysoki poziom bezpieczeństwa gwarantują cztery zaczepy antywyważeniowe w standardzie. Bogata kolorystyka umożliwia dowolną aranżację wnętrza (w ofercie dostępne są 43 barwy oklein). Systemy Iglo Energy PSK cechują się ponadto bardzo dobrymi parametrami dźwiękoszczelności, które zapewniają komfort akustyczny nawet w miejscach o natężonym ruchu oraz bardzo dobrymi parametrami przepuszczalności powietrza i wodoszczelności, dzięki zastosowaniu potrójnego uszczelnienia. Należy także podkreślić, że są to systemy o doskonałych rezultatach w zakresie odporności na wiatr dzięki optymalnemu wzmocnieniu.

Charakterystyka

Iglo Energy PSK - wyjście na taras

System Tarasowy Iglo Energy PSK - kosodrzewina

Systemy tarasowe - Iglo Energy PSK