WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

Traverstone - Trawertyn

Autoryzowany dystrybutor firmy

Obejrzyj Film

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Okucie zastosowane w przypadku okien DRUTEX wyposażone w innowacyjne okucie activPilot Comfort PADM marki Winkhaus daje użytkownikowi okien całkiem nowe możliwości. Wymiana powietrza odbywa się przez 6-milimetrową szczelinę utworzoną pomiędzy skrzydłem a ramą na całym obwodzie okna. To wystarcza, by zapewnić stały dopływ świeżego powietrza, dzięki któremu w pomieszczeniach panuje zdrowy klimat i nie dochodzi do zawilgocenia ścian. Dzięki wyjątkowej konstrukcji okucia podczas wietrzenia skrzydło jest bezpieczne zaryglowane. Do wnętrza nie przenikają hałasy ani owady, a straty energii ograniczone są do minimum. Okucie activPilot Comfort PADM wyposażone w napęd elektryczny, umożliwia automatyczne otwieranie i zamykanie okna, a wietrzenie odbywa się w zaprogramowanych cyklach bądź przez naciśnięcie przycisku na panelu dotykowym lub pilocie. Co ważne, rozwiązanie to może stanowić element całego zintegrowanego systemu inteligentnego domu.

Dzięki zastosowaniu okucia w wersji activPilot Comfort PADM, wyposażonego w napęd elektryczny, możliwe jest automatyczne otwieranie i zamykanie okna. Wietrzenie odbywa się w zaprogramowanych cyklach bądź przez naciśnięcie przycisku na panelu dotykowym lub pilocie. Rozwiązanie to może być zintegrowane z systemami inteligentnego domu. Badanie Instytutu Fraunhofera potwierdziło przydatność wietrzenia przy pomocy okucia activPilot Comfort PADM jako alternatywy dla systemów wentylacji mechanicznej.

 

W przypadku okien trudno dostępnych doskonale sprawdza się komfortowy pilot na fale radiowe. Na korzyść tego nowoczesnego systemu przewietrzania przemawiają także: niewielkie zużycie prądu, wygodny panel dotykowy z odświetleniem i intuicyjnymi oznaczeniami klawiszy oraz cicha praca. Okucie activPilot Comfort PADM jest wyjątkowo łatwe w montażu i wymaga tylko kilku dodatkowych elementów z systemu activPilot. Ten zaawansowany technologicznie napęd okienny wyróżnia elegancki design i łatwość obsługi. Urządzenie jest dostępne w kilku wersjach kolorystycznych i perfekcyjnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Panel dotykowy z podświetlonym tłem i klarowną symboliką przycisków jest bardzo łatwy w obsłudze. Dla jeszcze większego komfortu system BDT wyposażono w możliwość zdalnego sterowania pilotem na fale radiowe.

Charakterystyka

Automatyczne wietrzenie łazienki

Panel sterowania

Szczelina 6 mm podczas wietrzenia

Blokada okna podczas wietrzenia

Zalety automatycznego wietrzenia

Automatyczne wietrzenie domu