WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

Traverstone - Trawertyn

Autoryzowany dystrybutor firmy

Okucia

 

Zasuwnica automatyczna trzypunktowa MACO, 3 zawiasy. Możliwość zastosowania klamek, gałkoklamek, pochwytów.

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Kolorystyka

 

System dostępny w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.

Uszczelki

 

Drzwi wyposażone w system podwójnego uszczelnienia z EPDM. Uszczelki zewnętrzne i wewnętrzne dostępne są w kolorach: czarnym, szarym i opcjonalnie grafitowym.

Szyba

 

W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug=1,1 W/(m2K) wg  PN-EN673. Możliwość zastosowania pakietu trzyszybowego o współczynniku Ug = 0,7 W/(m2K) możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych. W ofercie szeroki asortyment wypełnień drzwiowych.

Profil

 

Profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A o głębokości 70 mm. W standardzie próg aluminiowy z przegrodą termiczną ograniczającą straty ciepła. W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Utlimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.

Drzwi wejściowe IGLO 5 w systemie trzykomorowym są idealne dla wszystkich tych, którzy nie chcą iść na kompromis ani pod względem estetycznym ani w zakresie bezpieczeństwa. Nowoczesne drzwi IGLO 5 to także połączenie piękna, innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności. Jednocześnie duże komory wzmocnień dają możliwość zastosowania zbrojenia gwarantującego odpowiednią wytrzymałość, zaś 3-punktowa automatyczna zasuwnica zwiększa poziom bezpieczeństwa. Drzwi IGLO 5 to również inwestycja w estetykę, jako że wyposażone mogą być w nowoczesne wypełnienia drzwiowe, które w połączeniu z bogatą paletą kolorystyczną oraz wyposażeniem dodatkowym sprawiają, że każdy znajdzie rozwiązanie idealnie pasujące do swoich oczekiwań i wyobrażeń.

Charakterystyka

Drzwi Iglo 5 - aranżacja wejścia

Drzwi PCV6

Drzwi PCV5

Drzwi PCV4

Drzwi PCV3

Drzwi PCV2

Drzwi PCV1

Drzwi wejściowe PCV - Iglo 5