Okna Iglo 5

Iglo 5 - sypialnia

Iglo 5 - biuro

Iglo 5 - łazienka

Iglo 5 przekrój - daglezja

Iglo 5 - daglezja1

Iglo 5 - dąb naturalny

Charakterystyka

Obejrzyj Film

Nowoczesne okna w systemie IGLO 5 i IGLO 5 Classic to połączenie piękna i  funkcjonalności  z  zaawansowanymi  rozwiązaniami w zakresie energooszczędności. Dzięki wyrafinowanej stylistyce i nowoczesnej technologii, gwarantują komfort użytkowania oraz niskie rachunki za ogrzewanie zimą i energię elektryczną zużywaną latem przez klimatyzację. Ich podstawowe zalety tkwiące w wysokim poziomie bezpieczeństwa zapewniają spokój dla Ciebie i Twojej rodziny.

Profil

 

5-komorowe profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A, o głębokości zabudowy 70 mm. W standardzie listwa podparapetowa, opcjonalnie z uszczelką.

Szyba

 

Maksymalna grubość szklenia wynosi 36 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Możliwość zastosowania pakietu trzyszybowego o współczynniku Ug = 0,7 W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.

Uszczelki

 

Okno wyposażone w system podwójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM dostępne w kolorach: czarnym, szarym i grafitowym. W standardzie uszczelka wypełniająca dolny rowek okuciowy.

Kolorystyka

 

Okna dostępne w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Okucia

 

Okno wyposażone w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła. Okucia MACO MULTI MATIC KS z dwoma zaczepami antywyważeniowymi w standardzie. Powłoka Silber-Look oraz liniowe zagłębienia na zasuwnicach i opcjonalnie  zawiasy ukryte we wrębie okuciowym. Rozwiązania w klasie antywłamaniowej RC 2 oraz RC 2N. Mikrowentylacja w rozwórce.

Autoryzowany dystrybutor firmy

Traverstone - Trawertyn

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl