Okna Duoline

okno duoline - przekój

okno duoline -machoń - strona wewnętrzna

okno-duoline

Charakterystyka

System drewniano-aluminiowy DUOLINE jest wyrazem innowacyjnych rozwiązań oferując doskonałe połączenie trwałości aluminium i estetyki drewna. System spełnia restrykcyjne wymogi budownictwa energooszczędnego i pasywnego. DUOLINE charakteryzuje się klasycznym kształtem krawędzi profili aluminiowych, co jest wyrazem nowoczesnego wzornictwa i najnowszych trendów architektonicznych. Możliwość wyboru opcji profilu drewnianego o grubości 68 mm, 78 mm lub 88  mm oferuje doskonałe możliwości tworzenia bardzo dużej ilości rozwiązań konstrukcyjnych. Zewnętrzna nakładka aluminiowa, odporna na warunki atmosferyczne i odpowiedni system łączenia wzmacnia stabilność okna i poprawia jego parametry statyczne jak również energooszczędność i dźwiękoszczelność. System oferuje bogate wzornictwo w zakresie kształtu i kolorystyki dając bardzo szerokie możliwości wkomponowania okien w fasady budynków.

Profil

 

Możliwość wyboru spośród profili o trzech głębokościach zabudowy: 68 mm, 78 mm, 88 mm w trzech gatunkach drewna: trzy- lub czterowarstwowej kantówce litej: meranti 450+, sosna i modrzew, z nakładką aluminiową od zewnątrz.

Szyba

 

W standardzie pakiet dwuszybowy o grubości 24 mm o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673 możliwość zastosowania pakietów dwu-, trzy- lub czteroszybowych.

  • Dla Duoline 68 mm – max. pakiet szybowy to 32 mm o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,6 W/(m2K)
  • Dla Duoline 78 mm – max. pakiet szybowy to 44 mm o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5W/(m2K)
  • Dla Duoline 88 mm – max. pakiet szybowy to 54 mm o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K) przy pakiecie trzyszybowym lub Ug = 0,3 W/(m2K) przy czteroszybowym z kryptonem.

Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.

Uszczelki

 

Uszczelka obwiedniowa wykonana z TPE i EPDM. Innowacyjny system uszczelnienia, gwarantujący świetne parametry w zakresie termoizolacji.

Kolorystyka

 

Bogata oferta farb kryjących (paleta RAL) i transparentnych stosowanych do ram wewnętrznych (drewnianych). Ramy zewnętrzne (aluminiowe) mogą być wykonane w dowolnym kolorze.

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Okucia

 

MACO MULTI MATIC KS. W standardzie dwa zaczepy antywyważeniowe. Okno wyposażone w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła. Mikrowentylacja w rozwórce. Opcjonalnie zastosowanie ukrytych zawiasów.

Autoryzowany dystrybutor firmy

Traverstone - Trawertyn

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl