WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

Traverstone - Trawertyn

Autoryzowany dystrybutor firmy

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Kolorystyka

 

Okna dostępne w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.

Uszczelki

 

Okno wyposażone w system podwójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM, dostępnego w kolorach: czarnym, szarym i grafitowym.

Okucia

 

W standardzie okucia Maco Multi Matic KS zabezpieczone powłoką Silber-Look, wyposażone w dwa zaczepy antywyważeniowe, podnośnik skrzydła z blokadą błędnego położenia klamki. Opcjonalnie możliwość ukrycia zawiasów we wrębie okuciowym. Istnieje możliwość zastosowania okuć Twin-Fit umożliwiających podwójny uchył okna za pomocą jednego ruchu klamki.

Szyba

 

Grubość szklenia do 36 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug=1,0 W/(m2K) wg PN-EN674. Możliwość zastosowania pakietów szybowych o współczynniku U=0,7 W/(m2K).

Profil

 

Autorski 5-komorowy profil ramy i skrzydła wykonany wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A o głębokości zabudowy ramy i skrzydła 70 mm, z węższym o 32%, ruchomym słupkiem z symetrycznie umieszczoną klamką aluminiową (złożenie ramy i skrzydła wynosi 108 mm, szerokość słupka ruchomego 112 mm).

Iglo Light to nowoczesne okno wyróżniające się piękną estetyką i wąskimi profilami ramy i skrzydła. Zapewnia dopływ znacznej ilości światła do pomieszczenia, co jest niezwykle istotne szczególnie w starszym budownictwie, wyróżniającym się wysokimi i wąskimi oknami. Konstrukcja Iglo Light, będąca wynikiem prac własnego działu B+R, wyróżnia się doskonałą statyką i wytrzymałością. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancki design i wysoki poziom szczelności.

Obejrzyj Film

Charakterystyka

N O W O Ś Ć

Iglo light - dąb bielony

Iglo light przekrój - dąb bielony

Iglo light - oregon

Iglo light przekrój - oregon

Okna Iglo Light