WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

Traverstone - Trawertyn

Autoryzowany dystrybutor firmy

Okucia

 

Podnoszono-przesuwne, w standardzie dwa zaczepy ryglujące oraz zaczep mikrowentylacji; możliwość wykonania skrzydła o wadze do 400 kg.

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Kolorystyka

 

180 kolorów wg palety RAL oraz bawienie drewnopodobne Decoral.

Szyba

 

Dostępne pakiety szybowe do grubości 55 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Możliwość zastosowania pakietu trzyszybowego o współczynniku Ug = 0,5 W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.

Profil

 

Profil aluminiowy z przegrodą termiczną o głębokości zabudowy ościeżnicy 174 mm i skrzydła 77 mm, opcjonalnie dostępny w wersji HI z zastosowaniem specjalnych wkładów izolujących wewnątrz kształtowników oraz w przestrzeni podszybowej. W standardzie ramka stalowa ocynkowana, opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępne w różnych opcjach kolorystycznych. Próg aluminiowy z przegrodą termiczną.

Systemy tarasowe podnoszono-przesuwne MB-77HS - to duże i wytrzymałe aluminiowe drzwi zbudowane z wysokiej jakości profili aluminiowych, które umożliwiają wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach z przestronnymi przeszkleniami zapewniającymi maksymalny dopływ światła dziennego do pomieszczenia. Wysoki poziom energooszczędności uzyskano dzięki zastosowaniu przegrody termicznej. Modna i elegancka konstrukcja stanowi wygodne wyjście na balkon, taras lub otwartą przestrzeń ogrodu. Nowoczesny design i komfort użytkowania sprawiają, że drzwi po otwarciu nie zabierają miejsca we wnętrzu pomieszczenia. Cechują się ponadto świetną funkcjonalnością i inteligentnymi rozwiązaniami dzięki montażowi napędu automatycznego sterowanego za pomocą przycisku lub pilota.

Charakterystyka

Taras MB-77HS

Taras MB-77HS - blue

Taras MB-77HS

Taras MB-77HS - narożnik

Taras MB-77HS - narożnik

Systemy tarasowe - podnoszono-przesuwne MB-77HS