WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

Profil

 

Profile systemu mają budowę trójkomorową o głębokości konstrukcyjnej kształtowników drzwi wynoszącej 70 mm z przegrodą termiczną wykonaną z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. 3 zawiasy, zamek jednopunktowy zapadkowo-zasuwkowy. Opcjonalnie 3-punktowa zasuwnica hakowa. W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępne w różnych opcjach kolorystycznych.

Traverstone - Trawertyn

Autoryzowany dystrybutor firmy

Okucia

3 zawiasy w kolorze drzwi. Zamek jednopunktowy zapadkowo-zasuwkowy. Opcjonalnie 3-punktowa zasuwnica hakowa.

 

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Kolorystyka

 

Ok. 200 kolorów wg palety RAL oraz barwienie drewnopodobne Decoral.

Uszczelki

 

Uszczelki przyszybowe i przymykowe wykonane z EPDM.

Szyba

 

Dostępne pakiety szybowe do 50 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Możliwość zastosowania pakietu 3-szybowego o współczynniku Ug = 0,5 W/(m2K) lub 4-szybowego z kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K) możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych, w ofercie szeroki asortyment wypełnień drzwiowych.

System drzwi aluminiowych MB-70 - to smukła i nowoczesna konstrukcja o stabilnym profilu aluminiowym, który pozwala na uzyskanie efektu jednej płaszczyzny ramy i skrzydła od strony zewnętrznej po zamknięciu drzwi. Bogata gama kolorystyczna palety RAL umożliwia dowolne kształtowanie aranżacji wnętrz. Szczelność zapewniono  dzięki stosowaniu specjalnych uszczelek z dwukomponentowego kauczuku syntetycznego EPDM: litego i komórkowego, który gwarantuje odporność na starzenie podczas wieloletniej eksploatacji oraz bardzo dobrą izolacyjność termiczną.

Charakterystyka

Drzwi MB-70

Drzwi MB-70 - zielone

Drzwi MB-70 - profil

Drzwi aluminiowe MB-70