WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

Traverstone - Trawertyn

Autoryzowany dystrybutor firmy

Okucia

 

Okno wyposażone jest w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła. Okucia MACO MULTI MATIC KS z dwoma zaczepami antywyważeniowymi w standardzie. Powłoka Silber-Look oraz liniowe zagłębienia na zasuwnicach i opcjonalnie zawiasy ukryte we wrębie okuciowym. Rozwiązania w klasie antywłamaniowej RC 2 oraz RC 2N. Mikrowentylacja w rozwórce.

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Kolorystyka

 

Okna dostępne w 33 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.

Uszczelki

 

Okno posiada innowacyjny system uszczelnienia, dostępny wyłącznie w ofercie DRUTEX S.A., będący gwarancją świetnych parametrów pod względem energooszczędności. Uszczelnienie  EPDM  dostępne w kolorach czarnym, szarym i grafitowym.

Szyba

 

Maksymalna grubość szklenia wynosi 48 mm. W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Możliwość zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.

Profil

 

7-komorowe profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego, w klasie A, o głębokości zabudowy 82 mm. W standardzie listwa podparapetowa z uszczelką.

Okno Iglo Energy to autorski produkt DRUTEX S.A. posiadający innowacyjny system uszczelnienia, będący gwarancją świetnych parametrów w zakresie energooszczędności. Jest to pierwsze rozwiązanie na świecie w takim systemie wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM. Zapewnia również ponadprzeciętne parametry w zakresie przepuszczalności powietrza, wodoszczelności i odporności na wiatr. To rozwiązanie wprost idealne dla domów energooszczędnych i pasywnych.

Obejrzyj Film

Charakterystyka

Iglo energy - pokój dziecięcy

iglo_energy_arch

Iglo energy - gabinet

Okna Iglo Energy