Drzwi wejściowe PCV - Iglo Energy

Drzwi Iglo energy - aranżacja

Drzwi Iglo energy - złoty dąb

Drzwi Iglo energy - orzech

Drzwi Iglo enegy - profil

Charakterystyka

Drzwi wejściowe IGLO Energy - to system pięciokomorowego profilu klasy A połączonemgo z nowoczesnym designem, co w efekcie daje wysoki stopnia energooszczędności, ale także piękno wzornictwa, estetyki i doskonałej funkcjonalności. Świetne właściwości termoizolacyjne drzwi są wynikiem m.in. zastosowania wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych jak również specjalnie zaprojektowanego progu aluminiowego z przekładką termiczną oraz innowacyjnego systemu uszczelnienia. Jest to pierwsze rozwiązanie na świecie w takim systemie wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM. Drzwi wyróżnia wysoki stopień bezpieczeństwa, dzięki 3-punktowej automatycznej zasuwnicy renomowanej firmy MACO. Charakteryzują się również wysokim stopniem wytrzymałości, dzięki zastosowaniu zawiasów HAPS P700 z ciągnionego aluminium, zaś bogata gama wypełnień drzwiowych sprawia, że odpowiadają wymaganiom Klientów na całym świecie.

 

Profil

 

7-komorowe profile ramy i 5-komorowe profile skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego, w klasie A, o głębokości zabudowy 82 mm. W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Utlimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.

Szyba

 

Maksymalna grubość szklenia 48 mm. W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Możliwość zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych, w ofercie szeroki asortyment wypełnień drzwiowych.

Uszczelki

 

Drzwi wyposażone w system potrójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM i centralne ze spienionego EPDM. Uszczelki zewnętrzne i wewnętrzne dostępne są w kolorach: czarnym, szarym i grafitowym.

Izolacyjność akustyczna Rw = 35-46 dB (w zależności od zastosowanych wypełnień drzwiowych).

Izolacyjność termiczna Uw = 0,9 W/(m2K) (dla drzwi o wielkości 1000x2100mm, CSI w Czechy).

Kolorystyka

 

System dostępny w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Okucia

 

Zasuwnica automatyczna trzypunktowa MACO, 3 zawiasy z ciągnionego aluminium, wyróżniające się wysoką wytrzymałością. Możliwość zastosowania klamek, gałkoklamek i pochwytów. W standardzie ramka stalowa ocynkowana, opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych. Również w standardzie próg aluminiowy z przegrodą termiczną ograniczającą straty ciepła.

Autoryzowany dystrybutor firmy

Traverstone - Trawertyn

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl