Systemy tarasowe - Iglo 5 PSK

Wyjście na taras IGLO 5 PSK

Drzwi tarasowe IGLO 5 PSK - Shogun

Charakterystyka

Systemy tarasowe Iglo 5 PSK - to eleganckie i trwałe drzwi uchylno-przesuwne w technologii PCV. Cechują się designem stanowiącym wyraz innowacyjności i niekonwencjonalności oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa zapewnionym cztery zaczepy antywyważeniowe w standardzie. Bogata kolorystyka systemów umożliwia dowolną aranżację wnętrza; w ofercie dostępne są 43 barwy oklein.     Bardzo dobre parametry termiczne zapewniające oszczędności ciepła, uzyskano dzięki optymalnej budowie i rodzajowi uszczelnienia z EPDM. Wysokie parametry w zakresie dźwiękoszczelności gwarantują komfort akustyczny.

Profil

 

Pięciokomorowe profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A, o szerokości zabudowy 70 mm. Opcjonalnie listwa podparapetowa  z uszczelką System jest dostępny w dwóch wersjach: półzlicowanej IGLO 5 i niezlicowanej IGLO 5 CLassic. W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.Wzmocnienie ramy - stalowe pełne (zamknięte). Zaczepy anywyważeniowe przykręcone do stali. W przypadku skrzydła wzmocnienie w kształcie „ceownika”.

Szyba

 

W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Możliwość zastosowania pakietu trzyszybowego o współczynniku Ug = 0,7 W/(m2K). Maksymalna grubość szklenia do 36 mm. Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.

 

Kolorystyka

 

System dostępny w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.

Okucia

 

Możliwość zastosowania okucia automatycznego wspomagającego domykanie uchyłu. Cztery zaczepy antywyważeniowe w standardzie.

Uszczelki

 

Drzwi wyposażone w system podwójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM dostępne w kolorach: czarnym, szarym i grafitowym. W standardzie uszczelka wypełniająca dolny rowek okuciowy.

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Autoryzowany dystrybutor firmy

Traverstone - Trawertyn

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl