WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

Traverstone - Trawertyn

Autoryzowany dystrybutor firmy

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Uszczelki

 

Uszczelki przyszybowe i przymykowe wykonane z EPDM. Uszczelka centralna wykonana z dwukomponentowego kauczuku syntetycznego EPDM: litego i komórkowego.

Okucia

 

Okucia MACO MULTI MATIC KS. W standardzie cztery zaczepy antywyważeniowe.

Kolorystyka

 

Ok. 200 kolorów wg palety RAL oraz barwienie drewnopodobne Decoral.

Szyba

 

Dostępne pakiety szybowe o grubości do 50 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Możliwość zastosowania pakietu trzyszybowego o współczynniku Ug = 0,5 W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.

Profil

 

Profile systemu mają budowę trójkomorową o głębokości konstrukcyjnej kształtowników wynoszącej: 70 mm (ościeżnica), 79 mm (skrzydło) z przegrodą termiczną wykonaną z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym i zastosowaniu specjalnych wkładów izolujących wewnątrz kształtowników oraz przestrzeni podszybowej (w przypadku systemu MB 70HI).W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Iltimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych. 

Systemy tarasowe  MB-70 / MB-70HI PSK - to aluminiowe drzwi uchylno-przesuwne, które stanowią idealne rozwiązanie do wykonywania nowoczesnych konstrukcji aluminiowych (zarówno w zabudowie indywidualnej jak i w fasadach aluminiowych) zapewniające duży dopływa światła zarówno do dużych jak małych pomieszczeń. Świetne parametry izolacyjności termicznej uzyskano dzięki zastosowaniu specjalnych wkładów izolacyjnych (szczególnie w przypadku systemu MB 70HI). Wysokiej jakości profil aluminiowy daje ponadto gwarancję wykonywania trwałych i solidnych konstrukcji o dużych gabarytach. Bogata kolorystyka pozwala na wykonanie różnorodnych aranżacji wewnętrznych i zewnętrznych.

Charakterystyka

Taras MB-70 / MB-70 HI PSK - aranżacja

Taras MB-70 / MB-70 HI PSK - zielony

Systemy tarasowe - MB-70 / MB-70HI PSK