WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

Traverstone - Trawertyn

Autoryzowany dystrybutor firmy

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Kolorystyka

 

System dostępny w 43 kolorach folii Renolit.

Obejrzyj Film

Uszczelki

 

System wyposażono w podwójne uszczelnienie: wewnętrzne welurowe i zewnętrzne wykonane w technologii  EPDM i szczotkowe.

Okucia

 

Okucia podnoszono–przesuwne G-U. W standardzie trzy zaczepy ryglujące oraz zaczep mikrowentylacji. Możliwość wykonania skrzydła o wadze do 400 kg.

Szyba

 

W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Możliwość zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K). Maksymalna grubość szklenia do 48 mm. Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.

Profil

 

7-komorowy autorski profil skrzydła, klasy A, wykonany wyłącznie z materiału pierwotnego, o głębokości skrzydła 82 mm i ramy 194 mm. W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych. Wzmocnienie ościeżnicy wykonane z wysokiej jakości kształtowników aluminiowych z przekładkami termicznymi. Próg PVC ze wzmocnieniem i nakładką z aluminium.

Systemy tarasowe IGLO HS produkowane w oparciu o własną technologię siedmiokomorowych profili klasy A, wytwarzanych wyłącznie z materiału pierwotnego, stanowią idealne rozwiązanie do wykonywania modnych przeszkleń tarasowych i balkonowych o dużych gabarytach. Idelane rozwiązanie do domów energooszczędnych oraz pasywnych z uwagi na świetne parametry w zakresie termoizolacji. Specjalnie dostosowane okucia i dwie niezależne od siebie prowadnice sprawiają, że przesuwanie ogromnych skrzydeł nie wymaga użycia wielkiej siły. Dodatkowo system wyposażony jest  w  niespotykane  u  innych  producentów stolarki, specjalne uszczelki welurowe. Taki rodzaj uszczelnienia jest popularny wśród      światowych      koncernów      motoryzacyjnych i wpływa na poprawę parametrów systemu w zakresie energooszczędności czy dźwiękoszczelności oraz powoduje, że uszczelki nie przywierają w niskich temperaturach. Drzwi posiadają próg wykonany z pvc i aluminium, który  zapobiega  uskokom  na  styku  drzwi  -  podłoga i umożliwia od wewnątrz licowanie progu z podłogą. Specjalna konstrukcja progu z profila PVC i profila wzmacniającego z aluminium poprawia także izolację termiczną i stanowi jednocześnie barierę przed powstawaniem mostków termicznych.

Drzwi w systemie podnoszono-przesuwnym IGLO HS wyróżniają się niepowtarzalnym designem i elegancją, dzięki wysokiej jakości profilom, bogatej kolorystyce oraz eleganckim dodatkom. Wyjątkowy styl systemu podkreślają aluminiowe klamki oraz klamko-uchwyty. Kombinacja różnych modeli drzwi i zróżnicowana kolorystyka pozwala na stworzenie indywidualnej stylistyki, dostosowanej do potrzeb Klientów i trendów  w aranżacji wnętrz.

Charakterystyka

Iglo HS - aranżacja tarasu

Iglo HS

Iglo HS

Iglo HS

Iglo HS

Iglo HS

Systemy tarasowe podnoszono-przesuwne Iglo HS