WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

Traverstone - Trawertyn

Autoryzowany dystrybutor firmy

Uszczelki

 

System wyposażono w uszczelki przyszybowe i przymykowe wykonane z EPDM. Uszczelka centralna wykonana z dwukomponentowego kauczuku syntetycznego EPDM: litego i komórkowego.

Okucia

 

Okucia Maco Multi Matic KS. W standardzie dwa zaczepy antywyważeniowe.

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Kolorystyka

 

Bogata oferta farb kryjących (ok. 200 kolorów palety RAL) lub transparentnych.

Szyba

 

Dostępne pakiety szybowe o grubości do 50 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674.

 

Możliwość zastosowania pakietu trzyszybowego o współczynniku Ug = 0,5 W/(m2K).

 

Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.

Profil

 

Profile systemu mają budowę trójkomorową o głębokości konstrukcyjnej kształtowników wynoszącej: 70 mm (ościeżnica), 79 mm (skrzydło), z przegrodą termiczną wykonaną z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Ponadto, w przypadku systemu MB-70HI, wewnątrz kształtowników oraz w przestrzeni podszybowej stosowane są specjalne wkłady izolujące. W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.

Systemy harmonijkowe MB-70 / MB-70HI - to eleganckie i trwałe drzwi tarasowe składane w harmonijkę wykonane w technologii aluminiowej. Charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością i nowatorskim designem zapewniający długotrwałe użytkowanie oraz optymalne doświetlenie pomieszczeń. Umożliwiają  wykonywanie estetycznych, dużych przeszkleń w połączeniu z bardzo efektywnym wykorzystaniem przestrzeni budynku. Świetne rozwiązanie dla zabudowy balkonów, tarasów lub ogrodów zimowych z możliwością dowolnej aranżacji, dzięki bogatej ofercie farb kryjących (RAL). Modna i nowoczesna konstrukcja odpowiada aktualnym trendom architektonicznym o wysokim komforcie i łatwości użytkowania zapewniającym duże światło przejścia. Konstrukcje systemu mogą być wykorzystywane  zarówno w zabudowie indywidualnej, jak i w fasadach aluminiowych. Świetne parametry izolacyjności termicznej uzyskano dzięki zastosowaniu specjalnych wkładów izolacyjnych (dot. systemu MB 70HI). Wyjątkową wytrzymałość konstrukcja  systemu zawdzięcza  wysokiej jakości profilowi aluminiowemu.

Charakterystyka

Drzwie tarasowe - harmonijka MB 70 - MB 70HI

Drzwi tarasowe - harmonijka

Systemy tarasowe - harmonijkowe MB-70 / MB-70HI