Systemy tarasowe - harmonijkowe MB-70 / MB-70HI

Drzwie tarasowe - harmonijka MB 70 - MB 70HI

Drzwi tarasowe - harmonijka

Charakterystyka

Systemy harmonijkowe MB-70 / MB-70HI - to eleganckie i trwałe drzwi tarasowe składane w harmonijkę wykonane w technologii aluminiowej. Charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością i nowatorskim designem zapewniający długotrwałe użytkowanie oraz optymalne doświetlenie pomieszczeń. Umożliwiają  wykonywanie estetycznych, dużych przeszkleń w połączeniu z bardzo efektywnym wykorzystaniem przestrzeni budynku. Świetne rozwiązanie dla zabudowy balkonów, tarasów lub ogrodów zimowych z możliwością dowolnej aranżacji, dzięki bogatej ofercie farb kryjących (RAL). Modna i nowoczesna konstrukcja odpowiada aktualnym trendom architektonicznym o wysokim komforcie i łatwości użytkowania zapewniającym duże światło przejścia. Konstrukcje systemu mogą być wykorzystywane  zarówno w zabudowie indywidualnej, jak i w fasadach aluminiowych. Świetne parametry izolacyjności termicznej uzyskano dzięki zastosowaniu specjalnych wkładów izolacyjnych (dot. systemu MB 70HI). Wyjątkową wytrzymałość konstrukcja  systemu zawdzięcza  wysokiej jakości profilowi aluminiowemu.

Profil

 

Profile systemu mają budowę trójkomorową o głębokości konstrukcyjnej kształtowników wynoszącej: 70 mm (ościeżnica), 79 mm (skrzydło), z przegrodą termiczną wykonaną z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Ponadto, w przypadku systemu MB-70HI, wewnątrz kształtowników oraz w przestrzeni podszybowej stosowane są specjalne wkłady izolujące. W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.

Szyba

 

Dostępne pakiety szybowe o grubości do 50 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674.

 

Możliwość zastosowania pakietu trzyszybowego o współczynniku Ug = 0,5 W/(m2K).

 

Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.

Kolorystyka

 

Bogata oferta farb kryjących (ok. 200 kolorów palety RAL) lub transparentnych.

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Okucia

 

Okucia Maco Multi Matic KS. W standardzie dwa zaczepy antywyważeniowe.

Uszczelki

 

System wyposażono w uszczelki przyszybowe i przymykowe wykonane z EPDM. Uszczelka centralna wykonana z dwukomponentowego kauczuku syntetycznego EPDM: litego i komórkowego.

Autoryzowany dystrybutor firmy

Traverstone - Trawertyn

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl