WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

Traverstone - Trawertyn

Autoryzowany dystrybutor firmy

Okucia

 

Trzypunktowa zasuwnica hakowa i 3 zawiasy. Baka protect 3D (w tym jeden z zabezpieczeniem przed wybiciem).

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Kolorystyka

 

Bogata oferta farb kryjących (paleta RAL) lub transparentnych.

Uszczelki

 

Uszczelnienie centralne.

Szyba

 

Maksymalna grubość pakietu szybowego to 32 mm, o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,8 W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych. W ofercie szeroki asortyment wypełnień drzwiowych.

Profil

 

Profil o głębokości zabudowy 68 mm w trzech gatunkach drewna: trzywarstwowej kantówce litej: meranti 450+,  sosna i modrzew. W standardzie ramka stalowa ocynkowana, opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.

Drzwi wejściowe drewniane Softline 68  - to idealna kombinacja wysokiej jakości i naturalnego piękna o eleganckim wyglądzie, na który składa się piękna forma zaokrąglonego profilu o opływowych kształtach i gładkiej, lśniącej powierzchni. Dostępne są w trzech gatunkach drewna: sosna, meranti 450+ i modrzew. Wysoką jakość drzwi uzyskano dzięki najlepszym komponentom oraz wykorzystaniu do produkcji wyłącznie wyselekcjowanego drewna. Uwagę zwraca dbałość o ekologię wynikająca z zastosowania specjalnych lakierów należących do grupy lakierów wodnych. Doskonałą trwałość stolarki zapewnia aluminiowa listwa zabezpieczająca drewno przed promieniami UV i wodą spływającą z szyby oraz termookapnika ułatwiającego odprowadzanie wody. Bogata oferta farb kryjących i transparentnych pozwala na uzyskanie dowolnej aranżacji budynku. Wysoki poziom energooszczędności zapewniono dzięki optymalnej jakości materiałom wykorzystanym do produkcji, specjalnemu systemowi uszczelnienia i odpowiednim pakietom szybowym. Zastosowano ponadto niski próg, który zapewnia wygodne użytkowanie.

Charakterystyka

Drzwi Softline 68

Drzwi Softline 68 - polisander

Drzwi drewniane - Softline 68