Systemy tarasowe - Iglo Light PSK

Taras Iglo Light PSK

Taras Iglo Light PSK - dąb

Charakterystyka

Systemy tarasowe Iglo Light PSK - to eleganckie i trwałe drzwi uchylno-przesuwne w technologii PCV, które pozwalają na bardzo duży dostęp światła dziennego do domu, z jednoczesnym zachowaniem doskonałych parametrów w zakresie energooszczędności. Charakteryzują się zaokrąglonym kształtem i harmonijnym wyglądem. Świetną funkcjonalność i komfortowe użytkowanie uzyskano dzięki zaawansowanemu technologicznie profilowi i systemowi okuć. Elegancki design Iglo Light wyrażony jest aluminiową klamką środkową umieszczoną na węższym od tradycyjnych słupku ruchomym o szerokości zaledwie 112 mm. Tego rodzaju systemy oferują ponadto duże możliwość dowolnej aranżacji wnętrz dzięki bogatej gamie kolorystycznej oraz szerokiej gamie dodatków.

Profil

 

Pięciokomorowe profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A o szerokość zabudowy 70mm. W standardzie ramka stalowa ocynkowana, opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.Wzmocnienie ramy - stalowe pełne (zamknięte). W przypadku wzmocnienia pełnego zaczepy anywyważeniowe przykręcone do stali. W przypadku skrzydła wzmocnienie w kształcie „ceownika”.

Szyba

 

W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug= 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673; możliwość zastosowania pakietu trzyszybowego o współczynniku Ug= 0,7 W/(m2K); maksymalna grubość szklenia do 36 mm; możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentów, przeciwsłonecznych.

Kolorystyka

 

System dostępny w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.

Okucia

 

Cztery zaczepy antywyważeniowe w standardzie.

Uszczelki

 

Drzwi są wyposażone w system podwójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM dostępne są w kolorach: czarnym, szarym i grafitowym.

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Autoryzowany dystrybutor firmy

Traverstone - Trawertyn

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl