WYKONUJEMY także:

remonty oraz prace budowlane i wykończeniowe z wykorzystaniem m.in. kamienia naturalnego sprowadzanego z Włoch

 

MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE w:

aranżacji łazienek i kuchni oraz holi i basenów w hotelach, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

www.traverstone.pl

Copyright  2017  Traverstone - Trawertyn. Wszelkie prawa zastrzeżone

Traverstone - Trawertyn

Autoryzowany dystrybutor firmy

Zamawiam darmowy pomiar i wycenę

Uszczelki

 

Drzwi są wyposażone w system podwójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM dostępne są w kolorach: czarnym, szarym i grafitowym.

Okucia

 

Cztery zaczepy antywyważeniowe w standardzie.

Kolorystyka

 

System dostępny w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.

Szyba

 

W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug= 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673; możliwość zastosowania pakietu trzyszybowego o współczynniku Ug= 0,7 W/(m2K); maksymalna grubość szklenia do 36 mm; możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentów, przeciwsłonecznych.

Profil

 

Pięciokomorowe profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A o szerokość zabudowy 70mm. W standardzie ramka stalowa ocynkowana, opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.Wzmocnienie ramy - stalowe pełne (zamknięte). W przypadku wzmocnienia pełnego zaczepy anywyważeniowe przykręcone do stali. W przypadku skrzydła wzmocnienie w kształcie „ceownika”.

Systemy tarasowe Iglo Light PSK - to eleganckie i trwałe drzwi uchylno-przesuwne w technologii PCV, które pozwalają na bardzo duży dostęp światła dziennego do domu, z jednoczesnym zachowaniem doskonałych parametrów w zakresie energooszczędności. Charakteryzują się zaokrąglonym kształtem i harmonijnym wyglądem. Świetną funkcjonalność i komfortowe użytkowanie uzyskano dzięki zaawansowanemu technologicznie profilowi i systemowi okuć. Elegancki design Iglo Light wyrażony jest aluminiową klamką środkową umieszczoną na węższym od tradycyjnych słupku ruchomym o szerokości zaledwie 112 mm. Tego rodzaju systemy oferują ponadto duże możliwość dowolnej aranżacji wnętrz dzięki bogatej gamie kolorystycznej oraz szerokiej gamie dodatków.

Charakterystyka

Taras Iglo Light PSK

Taras Iglo Light PSK - dąb

Systemy tarasowe - Iglo Light PSK